TLON

Contact & Locatie


Wouwbaan 133
4703 TA Roosendaal
Tel. 0165 301 971
E-mail: info@tlon.nl
KvK 72333499

Openingstijden


Maandag 09:00 – 17:00
Dinsdag 09:00 – 17:00
Woensdag 09:00 – 17:00
Donderdag 09:00 – 17:00
Vrijdag 09:00 – 17:00
Zaterdag Gesloten
Zondag Gesloten

Goed om te weten


Uitstekende bereikbaarheid per openbaar vervoer.
Ruime parkeergelegenheid.

Wim Luijten


Algemeen directeur. Instructeur AM, A, B, BE, C, CE, D, DE en nascholing

E: wim@tlon.nl

Beau Luijten


Instructeur theorie, B, BE & C

E: beau@tlon.nl

Miralda Bastiaanse


Financiële administratie

E: miralda@tlon.nl

Emilie Feenstra


Operationeel manager, Docent theorie Code 95

E: emilie@tlon.nl

Shirley van den Berg


Administratief medewerkster

E: shirley@tlon.nl

Joachim Franssen


Docent theorie C, ADR en ondernemersdiploma

E: joachim@tlon.nl

Rolf Hoogkamer


Instructeur AM, A, B & C, CE, D & DE

E: info@tlon.nl

Zahier Abdoelgafoer


Instructeur C, CE, CODE95

E: info@tlon.nl

Alex Musters


Instructeur B, CODE95, C en CE instructeur

E: info@tlon.nl

Ruben Heck


Instructeur A

E: info@tlon.nl

Pieter van Breugel


Docent vaarbewijs

E: info@tlon.nl

Angela Veraart


Administratief medewerkster

E: angela@tlon.nl

Niek van Nieuwenhuizen


Kantoor ondersteuning

E: niek@tlon.nl

Essam El Ouafi


Instructeur AM, A, C, CE, D en LZV

E: info@tlon.nl

Diego Schneiderberg


Instructeur theorie AM, A, B, Heftruck en EPT docent

E: diego@tlon.nl

Rick


Onderhoud

Brett


Onderhoud

Thom


Onderhoud

Andre Thielen


Instructeur B-BE-C-T

E: info@tlon.nl

Willem Frijters


Instructeur Shovel, minigraver

E: info@tlon.nl

Hein de Groen


Docent ondernemersdiploma

E: info@tlon.nl

Robin Wigman


Instructeur verreiker, hoogwerker, heftruck.

E: info@tlon.nl