TLON

Contact & Locatie


Wouwbaan 133
4703 TA Roosendaal
Tel. 0165 301 971
E-mail: info@tlon.nl
KvK 72333499

Openingstijden


Maandag 09:00 – 17:00
Dinsdag 09:00 – 17:00
Woensdag 09:00 – 17:00
Donderdag 09:00 – 17:00
Vrijdag 09:00 – 17:00
Zaterdag 09:00 – 12:00
Zondag Gesloten

Goed om te weten


Uitstekende bereikbaarheid per openbaar vervoer.
Ruime parkeergelegenheid.

Wim Luijten


Algemeen directeur. Instructeur AM, A, B, BE, C, CE, D, DE en nascholing

T: 06 83 66 23 03
E: wim@tlon.nl

Beau Luijten


Instructeur theorie, B, BE & heftruck

T: 06 46 03 55 23
E: beau@tlon.nl

Miralda Bastiaanse


Financiële administratie

E: miralda@tlon.nl

Emilie Feenstra


Opleidingsadviseur, trainer

T: 0165 301971
E: emilie@tlon.nl

Shirley van den Berg


Administratief medewerkster

T: 0165 30 19 71
E: shirley@tlon.nl

Joachim Franssen


Docent theorie C, ADR en ondernemersdiploma

T: 06 11 50 11 12
E: joachim@tlon.nl

Rolf Hoogkamer


Instructeur AM, A, B & C, CE, D & DE

T: 0165 301971
E: info@tlon.nl

Andre Thielen


Instructeur B-BE-C-T

T: 06 51 05 62 44

Willem Frijters


Instructeur Shovel, minigraver, enz.

T: 06 23 79 64 13
E: info@tlon.nl

Hein de Groen


Docent ondernemersdiploma

T: 0165 301971

Alex Musters


Instructeur B, CODE95

T: 0165 301971
E: info@tlon.nl

Goverline Roelofsen


Binnendienst medewerkster

T: 0647 890553

Robin Wigman


Instructeur verreiker, hoogwerker, heftruck.

T: 06 20 51 76 58
E: info@tlon.nl